Start


W Karkonoszach jest pięknie.
Zapraszamy na wypoczynek do naszego domu


Zapraszamy Państwa do naszego domu znajdującego się w Jagniątkowie. Jest to miejscowość wypoczynkowa leżąca u stóp Śnieżnych Kotłów, granicząca z Karkonoskim Parkiem Narodowym.

Nasz dom położony jest na skraju lasu, z dala od głównej drogi. Jest to wspaniały punkt wypadowy do pieszych wędrówek, przejażdżek rowerowych, a w okresie zimowym do narciarstwa biegowego.
Niewielkie odległości do kurortów, takich jak: Karpacz,Szklarska Poręba, czy Harrachov, nie wykluczają możliwości uprawiania narciarstwa zjazdowego.

Najbliższe otoczenie domu to ogród i dwa strumyki. Ogród został specjalnie przystosowany do wypoczynku naszych gości, znajduje się w nim dużo zieleni. Tarasy skalne porośnięte kwiatami i krzewami, wyposażyliśmy w ławeczki i stoliki. W ogrodzie jest grill i miejsce na ognisko. Każdy tu znajdzie miejsce dla siebie.
Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką. A na pochmurne dni w domu kącik z zabawkami.
Gościom oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych. Dla rodzin z małymi dziećmi mamy łóżeczka, nocniki, wanienki oraz krzesełka.
 Przygotowaliśmy także aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem . Mamy również bibliotekę z pokaźnym zbiorem  książek oraz gry planszowe.
Dostęp do internetu

  Przyjeżdżając do Jańcówki będziecie Państwo mogli skorzystać z rehabilitacji. Rozpoczęliśmy  współpracę z bardzo dobrym Fizjoterapeutą, który zapewni profesjonalne wykonanie zabiegu oraz udzieli fachowych porad. DIADYNAMIK, GALWANIZACJA, JONOFOREZA, SOLLUX, LASER, ULTRADŹWIĘKI, MAGNETOTERAPIA, MASAŻ.
Gwarancja najniższej ceny.

Miło nam poinformować że od 25.06.2016r rozpoczęliśmy współpracę z Przystanią  na Jeziorze Pilchowice. Przystań ma w swojej ofercie:
Pływanie rekreacyjne na:
sprzęcie żeglarskim - jachty VENUS, FOKA, OMEGA, TRAINER, OPTYMIST i inne.

sprzęcie wodniackim - kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe.

Na życzenie gości organizujemy różne imprezy plenerowe, m.in. ogniska, grillowanie, spływy kajakowe oraz  wycieczki z przewodnikiem krajowe i zagraniczne. Współpracujemy z wypożyczalnią rowerów.

W naszym domu znajdą Państwo miłą i domową atmosferę.
Serdecznie zapraszamy.

 

W pobliżu:

  •     Sklep spożywczy: 600m
  •     Bar: 800m
  •     Wyciąg: 15 km (Szklarska Poręba),
  •     20 km (Karpacz)